Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoły drewniane - pod kątem kawiarenki?
06-10-2014, 06:35 PM
Stoły drewniane - pod kątem kawiarenki?
Jakie stoły najlepiej wybrac pod kątem kawiarenki urządzanej przy pensjonacie?
Takie drewniane się dobrze sprawdzą?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2014, 04:16 PM
RE: Stoły drewniane - pod kątem kawiarenki?
pewnie, na bank będą ładnie wyglądały, drewno w ogóle fajne jest w takich realizacjach
06-12-2014, 05:37 PM
Też myślę, że takie stoły drewniane będą się szykownie prezentowałySmile
Jeśli chodzi o same wzory do poleciłabym też coś eleganckiego ale np wykonanego w drewnie, a różne modele takich reprezentacyjnych stołów mozesz znaleźć u producentów, np: http://krzeslabankietowe.pl/ - ba, nawet dają 3 lata gwarancji na te stoły.
06-12-2014, 08:16 PM
Zobacz sobie te stoły bankietowe.
Tu także masz szerokie możliwości wyboru, zwłaszcza jeśli chodzi o kolory blatów.
Jest ich do wyboru aż 120, każdy z warstwą ochronną, zapobiegającą zarysowaniom. Dzięki temu kawiarnia będzie nie tylko szykowna, ale też wyposażona w wysokiej jakości meble.
06-25-2014, 12:09 AM
A ja myślę, że najlepiej w takich miejscach sprawdzają się stoły drewniane, ale w sensie, że z litego drewna, a nie sklejki czy płyty meblowej.
Tu można takie znaleźć: www.krzesladrewniane.pl - są tam też krzesła, więc również możesz stworzyć od razu pełny zestaw mebli do takiej kawiarenki.
Myślę, że taka inwestycja ma najwięcej sensu, ponieważ w tym miejscu meble będą intensywnie używane, a drewno wytrzyma w tej sytuacji najwięcej.
10-31-2014, 07:58 AM
Takie typowe meble, pod potrzeby pensjonatu albo agroturystyki widziałam na Ogrodolandia.pl Na pewno musza być trwałe, dosyć łatwo się składać i nie mogą być zbyt masywne i ciężkie. Zostałaś zarzucona masą materiału, pewnie coś ciekawego wybierzesz Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama AdBoni. Chcesz by Twoja reklama również wyświetlała się na stronach?
Kliknij tutaj po więcej informacji.

Kontakt | Forum dyskusyjne Domkowo.net | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS