Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Macie zwierzaki w domach?
Macie zwierzaki w domach?
Może dział o pupilach by się przydał ?
Nie tylko o zwierzakach przydałby się dział, mogłoby być coś i o dzieciach, w końcu je też mamy w domachSmile
ha, słuszna uwaga, trzeba by stworzyć Wink
Mam kota po przejściach Złamka - znalazłam go przejechanego nad jeziorem w stanie agonalnym, dotargałam go (konno!) do stajni, tam miał spokojnie umrzeć do końca, a on przeżył. No i jest ze mną 3 lata, chociaż wcześniej koty nie były moimi ulubionymi zwierzątkami, to teraz parchatek rządzi w domu. Mam dwa psy - jamnika Wenta i znajdę wilczurowatą (też z lasu kilka lat temu, przed wigilią go znalazłam, zabrałam do domu, żeby po świętach zawieźć go do schroniska no i do dziś go wiozę), żółwia, rybki i konia. Małe zoo. Na szczęście koń mieszka kilometr ode mnie, a nie u mnie w domu Smile
O rany DeMirra ale historiaSmile
Nieźle - konno uratować kota i żeby jeszcze 3 lata przezył, no to po prostu brawa, brawa, brawa!
Od razu widać dobrego ducha!
Ja mam w domu psa i kota, ale oba "kupne" i wychuchane (dobra karma m.in z http://www.krainapupila.pl/ - bo mają cenowo jak dla mnie fajne propozycje, super legowiska, drapaczki, gryzaki itd itd), a i tak zdarza mi się, że łajzy chorują, no to jestem wstrząśnięta, że u Ciebie tyle znajd i tak się pięknie trzymają.
Zarzucaj jakieś fotki, chętnie poogladam!
Photo 
Właśnie intensywnie myślę, jak tu wrzucić foty. Moment.
Rudy zabrany od gospodarza, gdzie nielegalnie krył jako ogier bez licencji, już wykastrowany i lekko utemperowany.
Kot i pies najlepsi przyjaciele, chociaż jamnika mam od szczeniaka, bo mąż mi go podarował, na miejsce przyjaciela utraconego.
No i Cywka, znajdę, muszę wygrzebać z czeluści dokumentów, bo on rzadko łapie się na foty dlatego, że szybki jest jak strzała, co przy jego brzuchu wydaje się być niemożliwe Smile

Załączone pliki Miniatury

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama AdBoni. Chcesz by Twoja reklama również wyświetlała się na stronach?
Kliknij tutaj po więcej informacji.

Kontakt | Forum dyskusyjne Domkowo.net | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS