Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Macie zwierzaki w domach?
12-24-2013, 11:48 PM
Może dział o pupilach by się przydał ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2014, 10:25 AM
RE: Macie zwierzaki w domach?
Nie tylko o zwierzakach przydałby się dział, mogłoby być coś i o dzieciach, w końcu je też mamy w domachSmile
01-28-2014, 06:04 AM
ha, słuszna uwaga, trzeba by stworzyć Wink
01-31-2014, 04:56 AM
Mam kota po przejściach Złamka - znalazłam go przejechanego nad jeziorem w stanie agonalnym, dotargałam go (konno!) do stajni, tam miał spokojnie umrzeć do końca, a on przeżył. No i jest ze mną 3 lata, chociaż wcześniej koty nie były moimi ulubionymi zwierzątkami, to teraz parchatek rządzi w domu. Mam dwa psy - jamnika Wenta i znajdę wilczurowatą (też z lasu kilka lat temu, przed wigilią go znalazłam, zabrałam do domu, żeby po świętach zawieźć go do schroniska no i do dziś go wiozę), żółwia, rybki i konia. Małe zoo. Na szczęście koń mieszka kilometr ode mnie, a nie u mnie w domu Smile
02-12-2014, 08:51 PM
O rany DeMirra ale historiaSmile
Nieźle - konno uratować kota i żeby jeszcze 3 lata przezył, no to po prostu brawa, brawa, brawa!
Od razu widać dobrego ducha!
Ja mam w domu psa i kota, ale oba "kupne" i wychuchane (dobra karma m.in z http://www.krainapupila.pl/ - bo mają cenowo jak dla mnie fajne propozycje, super legowiska, drapaczki, gryzaki itd itd), a i tak zdarza mi się, że łajzy chorują, no to jestem wstrząśnięta, że u Ciebie tyle znajd i tak się pięknie trzymają.
Zarzucaj jakieś fotki, chętnie poogladam!
03-19-2014, 03:45 AM
Photo RE: Macie zwierzaki w domach?
Właśnie intensywnie myślę, jak tu wrzucić foty. Moment.
Rudy zabrany od gospodarza, gdzie nielegalnie krył jako ogier bez licencji, już wykastrowany i lekko utemperowany.
Kot i pies najlepsi przyjaciele, chociaż jamnika mam od szczeniaka, bo mąż mi go podarował, na miejsce przyjaciela utraconego.
No i Cywka, znajdę, muszę wygrzebać z czeluści dokumentów, bo on rzadko łapie się na foty dlatego, że szybki jest jak strzała, co przy jego brzuchu wydaje się być niemożliwe Smile

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama AdBoni. Chcesz by Twoja reklama również wyświetlała się na stronach?
Kliknij tutaj po więcej informacji.

Kontakt | Forum dyskusyjne Domkowo.net | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS