Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wesele: film czy zdjęcia?
Czy nas wesele wystarczy film tylko, czy jednak dodatkowo wynająć kogoś do robienia zdjęć?
Choćby to miał być kuzyn to koniecznieSmile
Nie wyobrażam sobie wesela bez zdjęć - jak taśmę filmową zeżre, to nie będziesz mieć żadnej pamiątki, a tak chociaż fotki.
No i wybierając fotografa na wesele też można znaleźć kogoś taniej, np w bazie: http://www.fotograf-wesele.pl/ - to nie musi być zaraz fachowiec pierwszej ligi hollywoodzkiejSmile
Ja też nie wyobrażam sobie wesela bez zdjęć i filmu. Jednak fotki to fotki, zawsze można do albumu zajrzeć i powspominać.
Taki fotograf jest zawsze bardziej obiektywny niż ktoś z rodziny.
Moja kuzynka ostatnio brało ślub, jako ostatnia z naszego pokolenia... teraz już na nasze dzieci czekamy... Ale miałam rzec, że kuzynka trafiła na świetnego fotografa, facet był z Rzeszowa, ona mieszka w Tarnobrzegu, więc kawałek do nich miał. Zrobił im takie zdjęcia w plenerze, że oglądać, to była sama przyjemność, łącznie z tym, że uwzględnił pasję obojga. Na weselu nie rzucał się w oczy, bardzo dyskretny, ale ujęcia porobił takie, że uznaliśmy, że chyba dobrze się bawimy w kuzynowskim gronie, i skoro tak, to nie ma co czekać na kolejne wesele lub pogrzeb, tylko trzeba się w tym gronie latem na wsi spiknąć. Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama AdBoni. Chcesz by Twoja reklama również wyświetlała się na stronach?
Kliknij tutaj po więcej informacji.

Kontakt | Forum dyskusyjne Domkowo.net | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS